Newsletter

Zapisz się i odbierz 10% rabatu na zakupy Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Republika Mydła, Miss Pink - mydło naturalne 110g

Cena:
19,90 zł
Netto
Ilość:

Republika Mydła, Miss Pink - mydło naturalne


Poznaj naszą Różową Damę i Jej bogactwo naturalnych glinek, które perfekcyjnie niwelują efekt połysku na tłustej skórze.

Glinka czerwona oczyszcza, ściąga pory i dodaje uczucia świeżości. Jej systematyczne stosowanie wpływa pozytywnie na uszczelnianie i obkurczanie naczyń krwionośnych. Glinka różowa jest delikatniejsza ale równie bogata w mikroelementy, dzięki czemu posiada cechy dezynfekujące i wygładzające. Oryginalny, cytrusowy aromat nadają mydłu olejki eteryczne pomarańczowy oraz May Chang, określany też mianem „olejku spokoju”.

Kompozycję Miss Pink wieńczą suszone płatki róży damasceńskiej.


Skład (INCI): 
Aqua, Olea Europaea Fruit Oil, Cocos Nucifera Oil, Elaeis Guineensis Oil¹, Sodium Hydroxide, Butyrospermum Parkii Butter², Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Ricinus Communis Seed Oil, Litsea Cubeba Fruit Oil, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Illite, Kaolin, Rosa Damascena Flower, Citral, Limonene, Linalool.


¹Olej palmowy z certyfikatem RSPO - w procesie produkcji oleju zostały zachowane procedury mające na celu zminimalizowanie 
negatywnych skutków dla środowiska i lokalnej społeczności.

²Nierafinowane.


Konfekcja

110g +/- 5g


Producent

Republika Mydła, Polska

Autorem lub współautorem wszystkich informacji zawartych w treściach zamieszczonych w postaci opisów na stronie internetowej sklepu internetowego EKO DROGERIA działającego pod adresem elektronicznym http://ecodrogeria.com.pl/ jest COSMECEUTICUM Sp. z o. o. Wszystkie opisy, treści, zdjęcia, elementy graficzne oraz pozostałe materiały multimedialne stanowią własność intelektualną Spółki i w tej formie podlegają w pełni ochronie praw autorskich. Udostępnianie, rozpowszechnianie, dalsze przekazywanie, powielanie w części lub w całości (również w celach komercyjnych) opisów oraz zdjęć znajdujących się na platformie sklepu internetowego lub innego rodzaju wykorzystanie w/w materiałów przez osobę lub podmiot nie upoważniony pisemnie przez zarząd COSMECEUTICUM Sp. z o. o. jest niedozwolone i stanowi naruszenie praw autorskich.

Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170