Newsletter

Zapisz się i odbierz 10% rabatu na zakupy Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Republika Mydła Mint Revolution - mydło naturalne 110g

Cena:
19,90 zł
Netto
Ilość:
Oczekiwanie na dostawę


Kosmetyki naturalne z kozim mlekiem.


Przedstawiamy mydło z bogatym zapleczem składników,w którym wodę zastąpiliśmy kozim mlekiem, z uwagi na jego bogate właściwości pielęgnacyjne. Górna warstwa zawiera m.in. suszoną miętę oraz hydratyzowany zielony pigment mineralny, znakomicie komponujący się z olejkiem eterycznym liści mięty polnej. W warstwie dolnej odnajdziesz 100% kakao, nadające tej części kostki apetycznie czekoladowy kolor. Mint Revolution to również delikatny i nawilżający olej ze słodkich migdałów.

Kozie mleko, kakao i świeży miętowy aromat! Chyba nie ma lepszego sposobu na rozpoczęcie dnia?


Mydło ręcznie wyrabiane z miętowym aromatem.


Skład (INCI): 
Olea Europaea Fruit Oil, Aqua, Cocos Nucifera Oil, Sodium Hydroxide, Butyrospermum Goat Milk, Olea Europaea Fruit Oil, Cocos Nucifera Oil, Elaeis Guineensis Oil¹, Sodium Hydroxide, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Ricinus Communis Seed Oil, Mentha Arvensis Leaf Oil, Theobroma Cacao Seed Powder, Mentha Piperita Leaf², CI 77289, Limonene


¹Olej palmowy z certyfikatem RSPO - w procesie produkcji oleju zostały zachowane procedury mające na celu zminimalizowanie negatywnych skutków dla środowiska i lokalnej społeczności

²Zioła pozyskane z polskich upraw ekologicznych - Certyfikat Rolnictwa Ekologicznego UE


Konfekcja

110g +/- 5g


Producent

Republika Mydła, Polska

Autorem lub współautorem wszystkich informacji zawartych w treściach zamieszczonych w postaci opisów na stronie internetowej sklepu internetowego EKO DROGERIA działającego pod adresem elektronicznym http://ecodrogeria.com.pl/ jest COSMECEUTICUM Sp. z o. o. Wszystkie opisy, treści, zdjęcia, elementy graficzne oraz pozostałe materiały multimedialne stanowią własność intelektualną Spółki i w tej formie podlegają w pełni ochronie praw autorskich. Udostępnianie, rozpowszechnianie, dalsze przekazywanie, powielanie w części lub w całości (również w celach komercyjnych) opisów oraz zdjęć znajdujących się na platformie sklepu internetowego lub innego rodzaju wykorzystanie w/w materiałów przez osobę lub podmiot nie upoważniony pisemnie przez zarząd COSMECEUTICUM Sp. z o. o. jest niedozwolone i stanowi naruszenie praw autorskich.

Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170