Newsletter

  • Obniżka
MANIS Nierafinowane masło shea 100g

MANIS Nierafinowane masło shea 100g

Cena:
16,00 zł
9,60 zł Zniżka 40%
Netto
Ilość:
Ostatnie sztuki w magazynie

Najlepiej zużyć przed końcem: 11.2017

Masło shea jest to olej z nasion afrykańskiego drzewa Maslosz Parka. Zawiera takie witaminy jak A, E i F, posiada właściwości odżywcze i regeneracyjne, a co najważniejsze – nie uczula. Masło shea zawiera cenne składniki, które w pozytywny sposób wpływają na naszą skórę. Masło spełnia normy „ghana standards authority” norma GS 238:2006, jest nierafinowane.

Surowe masło shea ma konsystencję pasty w kolorze żółtym, ale może być również zielonkawe w zależności od tego, jak mocno orzechy były dojrzałe, gdy były zebrane. Do żółtego masła shea dodatkowo dodawany jest podczas procesu mielenia korzeń afrykańskiego drzewa Borututu. Posiada swój charakterystyczny zapach i słabo wyczuwalny smak.

Masło shea polecane jest przede wszystkim do skóry przesuszonej, atopowej, popękanej, ze względu na właściwości nawilżające. Ma także działanie łagodzące w przypadku wysypek, jest skuteczne przy pielęgnacji skóry z łuszczycą, egzemą, przy podrażnieniach po opalaniu czy innych przesuszeniach. W temperaturze pokojowej masło jest twarde i dość trudne w użyciu, dlatego najpierw najlepiej rozgrzać je w dłoni bądź w kąpieli wodnej.

Produkt jest pozyskiwany i bezpośrednio importowany z Ghany, co daje 100% gwarancji świeżości i czystości masła.

Skład (INCI): Butyrospermum Parkii Fruit Butter

Konfekcja
100g
 

Kraj pochodzenia
Ghana 

Producent
Manis, Polska 

Autorem lub współautorem wszystkich informacji zawartych w treściach zamieszczonych w postaci opisów na stronie internetowej sklepu internetowego EKO DROGERIA działającego pod adresem elektronicznym http://ecodrogeria.com.pl/ jest COSMECEUTICUM Sp. z o. o. Wszystkie opisy, treści, zdjęcia, elementy graficzne oraz pozostałe materiały multimedialne stanowią własność intelektualną Spółki i w tej formie podlegają w pełni ochronie praw autorskich. Udostępnianie, rozpowszechnianie, dalsze przekazywanie, powielanie w części lub w całości (również w celach komercyjnych) opisów oraz zdjęć znajdujących się na platformie sklepu internetowego lub innego rodzaju wykorzystanie w/w materiałów przez osobę lub podmiot nie upoważniony pisemnie przez zarząd COSMECEUTICUM Sp. z o. o. jest niedozwolone i stanowi naruszenie praw autorskich.

Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170