Newsletter

Zapisz się i odbierz 10% rabatu na zakupy Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Cosmo Naturel, Pasta do zębów dla dzieci Poziomka 75ml

Cena:
19,00 zł
Netto
Ilość:
Oczekiwanie na dostawę

Pasta wzbogacona delikatnymi aktywnymi składnikami dba o kompleksową pielęgnację jamy ustnej i zębów dzieci. Działa antybakteryjnie i ma przyjemny poziomkowy smak. Opracowana w oparciu o organiczne składniki, posiada certyfikat NATURE & PROGRESS. Nie zawiera parabenów, sztucznych barwników i zapachów.

SPOSÓB UŻYCIA
Nanieść niewielką porcję pasty na wilgotną szczoteczkę do zębów, szczotkować je przez 2-3 minuty, wypłukać jamę ustną. Zaleca się mycie zębów po każdym posiłku. Przed pierwszym użyciem należy usunąć folię zabezpieczającą wylot tubki.

Skład INCI: KAOLIN, GLYCERIN**, AQUA, BENTONITE, MELISA OFFICINALIS FLOWER/LEAF/STEM WATER*, LAURYL GLUCOSIDE, AROMA, BENZYL ALCOHOL, DEHYDROACETIC ACID, POTASSIUM SORBATE, CITRIC ACID

* SKŁADNIKI Z ORGANICZNEJ UPRAWY

**NATURALNE SUBSTANCJE ZAPACHOWE.

Konfekcja
75ml

Producent
Gravier, Francja

Autorem lub współautorem wszystkich informacji zawartych w treściach zamieszczonych w postaci opisów na stronie internetowej sklepu internetowego EKO DROGERIA działającego pod adresem elektronicznym http://ecodrogeria.com.pl/ jest COSMECEUTICUM Sp. z o. o. Wszystkie opisy, treści, zdjęcia, elementy graficzne oraz pozostałe materiały multimedialne stanowią własność intelektualną Spółki i w tej formie podlegają w pełni ochronie praw autorskich. Udostępnianie, rozpowszechnianie, dalsze przekazywanie, powielanie w części lub w całości (również w celach komercyjnych) opisów oraz zdjęć znajdujących się na platformie sklepu internetowego lub innego rodzaju wykorzystanie w/w materiałów przez osobę lub podmiot nie upoważniony pisemnie przez zarząd COSMECEUTICUM Sp. z o. o. jest niedozwolone i stanowi naruszenie praw autorskich.

Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170