Newsletter

Zapisz się i odbierz 10% rabatu na zakupy Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  • Obniżka
SPLAT, INNOVA SENSITIVE płyn do płukania jamy ustnej 200 ml

SPLAT, INNOVA SENSITIVE płyn do płukania jamy ustnej 200 ml

Cena:
28,00 zł
22,40 zł Zniżka 20%
Netto
Ilość:
Oczekiwanie na dostawę

 SPLAT,
INNOVA SENSITIVE płyn do płukania jamy ustnej

 

Innowacyjny płyn do płukania jamy ustnej INNOVA SENSITIVE! Unikalny płyn do odbudowy, regeneracji, wzmocnienia oraz remineralizacji szkliwa!

Innowacyjna formuła płynu INNOVA wnika głęboko w zęby i sprawia, że szkliwo jest bardziej gęste i mocne już po pierwszej aplikacji. W przeciwieństwie do środków, które czasowo blokują wrażliwość zakończeń nerwowych znajdujących się w kanalikach zębinowych, płyn INNOVA długotrwale działa, dzięki czemu odczuwalna jest faktyczna poprawa stanu nadwrażliwości.  

Podczas płukania (używania płynu INNOVA), na zębach, w przestrzeniach międzyzębowych oraz w obszarach pęknięć osadzają się substancje mineralne, tworząc gładką warstwę ochronną. Aktywny nanomateriał przenika głęboko do otwartych kanalików zębinowych, gdzie są zakończenia nerwowe odczuwające nadmierne bodźce np. na zimne czy kwaśne. Dzieje się tak przy odsłoniętych szyjkach zębowych, w skutek stosowania nadmiernego nacisku szczoteczką na dziąsła (zła technika szczotkowania) i zbyt twardej szczoteczki.

"Płynne szkliwo" długotrwale redukuje bakterie powodujące próchnicę i choroby przyzębia. Po zastosowaniu odczuwalne jest zmniejszenie nadwrażliwość zębów a płyn dodatkowo bezpiecznie rozjaśnia szkliwo.

Potwierdzona skuteczność! Zostało klinicznie udowodnione, przez Centrum Stomatologii Profilaktycznej, iż płyn INNOVA znacznie zmniejsza wrażliwość zębów oraz bezpiecznie i skutecznie rozjaśnia szkliwo już po pierwszej aplikacji.

Składniki aktywne:

  • NanoGAP w dawkach terapeutycznych przywraca zdrowie szkliwa;
  • Ekstrakt z pestek czerwonych winogron skutecznie chroni przed próchnicą;
  • Enzym tanazy starannie rozjaśnia szkliwo;
  • Witamina E, eukaliptus, tymol, anetol dbają o dziąsła.

Płynna zawiesina zawiera również nanohydroksyapatyt amorficzny mHAP (nanohydroksyapatyt wapnia) w dawce odbudowującej szkliwo.

Dla najlepszego efektu najlepiej używać płukanki w połączeniu z pastami INNOVA.

Emalia/zawiesina ma naturalny, miętowy i delikatny smak oraz pozostawia świeży oddech na długi czas! Płyn stworzony jest z najlepszych i najbardziej skutecznych składników, o czym świadczy jego naturalna, delikatnie mętna konsystencja.

Informacje dodatkowe

Nie zawiera fluoru, SLS/SLES, środków powierzchniowo czynnych, chloroheksydyny, triklosanu, sacharynianu sodu

Sposób użycia

Używaj płynu po umyciu zębów lub po jedzeniu. Wypełnij korek. Nie rozcieńczaj- płukanka gotowa do użycia. Płucz zęby przez 1 minutę, a następnie wypluj. Nie połykaj. Dla maksymalnego efektu po zastosowaniu nie płucz ust wodą i powstrzymaj się od jedzenia i picia przez 30 minut.

 

Skład (INCI): Aqua, Glycerin, PEG8, Hydroxiapatite(nano), CalciumLactate, PEG-40 Hydrogenated Castror Oil, Polysorbate-20, Xanthan Gum, Aroma, Vitis Vinifera Seed Extract, Sodium Methylparaben, Citric Acid, Disodium EDTA, Tocopheryl Acetate, Anethole, Eucalyptol, Sucralose, Thymol, Tannase, Limonene

 

Konfekcja

200ml


Producent

SPLAT, Rosja


Zobacz inne produkty z kategorii

Higiena jamy ustnej

Autorem lub współautorem wszystkich informacji zawartych w treściach zamieszczonych w postaci opisów na stronie internetowej sklepu internetowego EKO DROGERIA działającego pod adresem elektronicznym http://ecodrogeria.com.pl/ jest COSMECEUTICUM Sp. z o. o. Wszystkie opisy, treści, zdjęcia, elementy graficzne oraz pozostałe materiały multimedialne stanowią własność intelektualną Spółki i w tej formie podlegają w pełni ochronie praw autorskich. Udostępnianie, rozpowszechnianie, dalsze przekazywanie, powielanie w części lub w całości (również w celach komercyjnych) opisów oraz zdjęć znajdujących się na platformie sklepu internetowego lub innego rodzaju wykorzystanie w/w materiałów przez osobę lub podmiot nie upoważniony pisemnie przez zarząd COSMECEUTICUM Sp. z o. o. jest niedozwolone i stanowi naruszenie praw autorskich.

Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170