Newsletter

Zapisz się i odbierz 10% rabatu na zakupy Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Hennet, Energized gel do higieny intymnej dla Niego 250 ml

Cena:
27,90 zł
Netto
Ilość:

Hennet, Energized gel do higieny intymnej dla Niego


Specjalistyczny żel dla mężczyzn
 do higieny miejsc intymnych i całego ciała. Opracowany z myślą o osobach aktywnych, w ciągłym ruchu, dbających o atrakcyjność seksualną.

Specjalnie opracowana kompozycja składników roślinnych działa dezodorująco i łagodząco. Pozostawia uczucie świeżości i komfortu.

Żel zawiera wyciągi z:

  • rdestu wężownika,
  • rozmarynu,
  • drzewa herbacianego

Informacje dodatkowe

Żel przebadany dermatologiczne.

Produkt wegański.

Żel nie zawiera detergentów SLS, SLES, ftalanów, PEG oraz parabenów


Skład (INCI):
 
Aqua, Propylene Glycol, Cocamidopropyl Betaine, Organic Rosemary Distillate (Rosmarinus Officinalis), Phenoxyetanol, Hydroxyethylcellulose, Alcohol Denat, Polysorbate 20, Polygonum Bistrota Extract, Etylhexylglycerin, Melaleuca Alternifolia Leaf Extract, Disodium EDTA, Citric Acid


Konfekcja

250ml


Producent

IDEA25, Polska

Autorem lub współautorem wszystkich informacji zawartych w treściach zamieszczonych w postaci opisów na stronie internetowej sklepu internetowego EKO DROGERIA działającego pod adresem elektronicznym http://ecodrogeria.com.pl/ jest COSMECEUTICUM Sp. z o. o. Wszystkie opisy, treści, zdjęcia, elementy graficzne oraz pozostałe materiały multimedialne stanowią własność intelektualną Spółki i w tej formie podlegają w pełni ochronie praw autorskich. Udostępnianie, rozpowszechnianie, dalsze przekazywanie, powielanie w części lub w całości (również w celach komercyjnych) opisów oraz zdjęć znajdujących się na platformie sklepu internetowego lub innego rodzaju wykorzystanie w/w materiałów przez osobę lub podmiot nie upoważniony pisemnie przez zarząd COSMECEUTICUM Sp. z o. o. jest niedozwolone i stanowi naruszenie praw autorskich.

Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170