Newsletter

Zapisz się i odbierz 10% rabatu na zakupy Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Hennet, Energized gel do higieny intymnej dla Niego 250 ml

Cena:
27,90 zł
Netto
Ilość:

Hennet, Energized gel do higieny intymnej dla Niego


Energized gel – najlepszy do higieny miejsc intymnych

Jesteś bardzo aktywnym mężczyzną, który każdą wolną chwilę spędza na rowerze czy siłowni? Nie można znaleźć cię w jednym miejscu, ciągle masz nowe pomysły? Dbasz o siebie i swój wygląd? Jeżeli tak, to żel do higieny intymnej Energized gel marki Hennet jest dla ciebie. Niezwykły skład tego produktu zapewnia wszystkim użytkownikom długotrwałą czystość oraz niezmienne poczucie komfortu.

Działanie produktu

Żel do higieny dla Niego ma za zadanie oczyścić i odświeżyć miejsca intymne. Warto zwrócić uwagę również na to, że produkt charakteryzuje się działaniem dezodorującym, które dodatkowo wydłuża poczucie świeżości. Niezwykły skład zapewnia skuteczne, ale łagodne działanie.

Siła z natury

Produkt w swoim składzie zawiera wyciągi z roślin, które często używane są nie tylko w kosmetyce, ale i farmaceutyce. Rdest wężownika, rozmaryn czy drzewo herbaciane, mają silne działanie antyseptyczne, przeciwzapalne i oczyszczające, dlatego tak dobrze sprawdzają się do higieny miejsc intymnych.

Informacje dodatkowe

Żel przebadany dermatologiczne.

Produkt wegański.

Żel nie zawiera detergentów SLS, SLES, ftalanów, PEG oraz parabenów


Skład (INCI):
 
Aqua, Propylene Glycol, Cocamidopropyl Betaine, Organic Rosemary Distillate (Rosmarinus Officinalis), Phenoxyetanol, Hydroxyethylcellulose, Alcohol Denat, Polysorbate 20, Polygonum Bistrota Extract, Etylhexylglycerin, Melaleuca Alternifolia Leaf Extract, Disodium EDTA, Citric Acid


Konfekcja

250ml


Producent

IDEA25, Polska

Autorem lub współautorem wszystkich informacji zawartych w treściach zamieszczonych w postaci opisów na stronie internetowej sklepu internetowego EKO DROGERIA działającego pod adresem elektronicznym http://ecodrogeria.com.pl/ jest COSMECEUTICUM Sp. z o. o. Wszystkie opisy, treści, zdjęcia, elementy graficzne oraz pozostałe materiały multimedialne stanowią własność intelektualną Spółki i w tej formie podlegają w pełni ochronie praw autorskich. Udostępnianie, rozpowszechnianie, dalsze przekazywanie, powielanie w części lub w całości (również w celach komercyjnych) opisów oraz zdjęć znajdujących się na platformie sklepu internetowego lub innego rodzaju wykorzystanie w/w materiałów przez osobę lub podmiot nie upoważniony pisemnie przez zarząd COSMECEUTICUM Sp. z o. o. jest niedozwolone i stanowi naruszenie praw autorskich.

Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170