Newsletter

Zapisz się i odbierz 10% rabatu na zakupy Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  • Obniżka

Hennet, Botanical gel do higieny intymnej dla Niej 250 ml

Cena:
28,90 zł
11,56 zł Zniżka 60%
Netto
Ilość:
Oczekiwanie na dostawę

Hennet, Botanical gel do higieny intymnej dla Niej


Najlepiej zużyć przed końcem: 10.2019

Wyjątkowo delikatny Biożel do mycia okolic intymnych i całego ciała. 

Żel pobudza zmysły naturalnymi ekstraktami z kakaowca i ziela mięty, które pozyskane zostały wyłącznie z ekologicznych upraw.

Żel BOTANICAL wyróżnia: 

  • doskonała harmonia bioaktywnych fito-składników,
  • dawka kobiecości w fito estrogenach z czerwonej koniczyny,
  • aktywność przeciwutleniająca polifenoli z kakaowca i flawonoidów z mięty,
  • stymulacja mikroflory skóry dzięki prebiotycznej mocy ksylitolu i laktitolu.

Informacje dodatkowe

Żel przebadany dermatologiczne.

Żel nie zawiera detergentów SLS, SLES, ftalanów, PEG oraz parabenów


Skład (INCI):
 
Aqua, Propylene Glycol, Glicerin, Lauramidopropyl Betaine, Olive Oil Polyglyceryl-4 Esters, Cocamidopropyl Betaine, Betaine, Propanediol, Hydroxyethylcellulose, Lactitol, Xylitol, Tryfolium Pratense Leaf Extract, Mentha Piperita Leaf Extract*, Theobroma Cacao Extract*, Citric Acid, Disodium EDTA.

*surowce z upraw ekologicznych

Konfekcja
250ml


Producent

IDEA25, Polska

Autorem lub współautorem wszystkich informacji zawartych w treściach zamieszczonych w postaci opisów na stronie internetowej sklepu internetowego EKO DROGERIA działającego pod adresem elektronicznym http://ecodrogeria.com.pl/ jest COSMECEUTICUM Sp. z o. o. Wszystkie opisy, treści, zdjęcia, elementy graficzne oraz pozostałe materiały multimedialne stanowią własność intelektualną Spółki i w tej formie podlegają w pełni ochronie praw autorskich. Udostępnianie, rozpowszechnianie, dalsze przekazywanie, powielanie w części lub w całości (również w celach komercyjnych) opisów oraz zdjęć znajdujących się na platformie sklepu internetowego lub innego rodzaju wykorzystanie w/w materiałów przez osobę lub podmiot nie upoważniony pisemnie przez zarząd COSMECEUTICUM Sp. z o. o. jest niedozwolone i stanowi naruszenie praw autorskich.

Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170