Newsletter

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  • Obniżka

Tess, Żel do higieny intymnej TYMIANEK 270 ml

Cena:
26,90 zł
16,14 zł Zniżka 40%
Netto
Ilość:
Oczekiwanie na dostawę

Żel do higieny intymnej Tess – żele w Eko Drogeria Cosmeceuticum


Najlepiej zużyć przed końcem: 12/2020


Higiena intymna ma szczególnie ważne znaczenie dla każdej z nas. Miejsca intymne wymagają delikatnych i skutecznych kosmetyków, które nie wywołają podrażnień. Dlatego w naszej ofercie znajdują się
naturalne kosmetyki najlepszej jakości, które są bezpieczne dla Twojego ciała, jak żel do higieny intymnej Tess.

Żel do higieny intymnej Tess – oferta Eko Drogerii Cosmeceuticum


Żel do higieny intymnej Tess Tymianek pozwoli na uprawianie aktywnego stylu życia – już więcej nie musisz martwić się o higienę intymną. Produkt zapewni Ci komfort i ochronę, dbając o utrzymanie właściwego pH. Dzięki temu nie grozi Ci zaburzenie mikroflory miejsc intymnych. Żel Tess Tymianek zabezpieczy naturalną funkcję barierową skóry i ochroni przed wysuszeniem śluzówki.


Delikatna pielęgnacja z żelem do higieny intymnej Tess


W żelu Tess Tymianek znajdują się składniki aktywne, które będą odpowiednio pielęgnować i dbać o higienę intymną Twojego ciała. Żel działa antybakteryjnie, utrzymuje fizjologiczne pH, a także osłania i regeneruje śluzówkę. Tymianek pospolity ma również działania antygrzybiczne – optymalizuje układ drobnoustrojów na skórze i śluzówce.


Żele Tess zostały przebadane m.in. w Klinice Ginekologiczno-Położniczej CMKP w Warszwie pod kierunkiem Prof. D. Pisarek - Miedzińskiej oraz w Klinice Położnictwa i Ginekolgii AM w Warszawie pod kierunkiem Prof. Longina Marianowskiego.


Produkt wegański.

Żel nie zawiera detergentów SLS, SLES, ftalanów, PEG oraz parabenów.

Skład (INCI): Aqua, Lauramidopropyl Betaine, Propylene Glycol, Cocamidopropyl Betaine, Thymus Vulgaris Flower/ Leaf/ Stem Extract, Olive Oil Polyglyceryl-4 Esters, Hydroxyethylcellulose, Parfum, Disodium EDTA, Citric Acid.

Konfekcja
270ml


Producent

IEA25, Polska

Komentarze

Napisz swoją opinię

Tess, Żel do higieny intymnej TYMIANEK 270 ml

Napisz swoją opinię

Autorem lub współautorem wszystkich informacji zawartych w treściach zamieszczonych w postaci opisów na stronie internetowej sklepu internetowego EKO DROGERIA działającego pod adresem elektronicznym http://ecodrogeria.com.pl/ jest COSMECEUTICUM Sp. z o. o. Wszystkie opisy, treści, zdjęcia, elementy graficzne oraz pozostałe materiały multimedialne stanowią własność intelektualną Spółki i w tej formie podlegają w pełni ochronie praw autorskich. Udostępnianie, rozpowszechnianie, dalsze przekazywanie, powielanie w części lub w całości (również w celach komercyjnych) opisów oraz zdjęć znajdujących się na platformie sklepu internetowego lub innego rodzaju wykorzystanie w/w materiałów przez osobę lub podmiot nie upoważniony pisemnie przez zarząd COSMECEUTICUM Sp. z o. o. jest niedozwolone i stanowi naruszenie praw autorskich.

Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170