Newsletter

Zapisz się i odbierz 10% rabatu na zakupy Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  • Obniżka

Tess, Żel do higieny intymnej CZERWONA KONICZYNA 270 ml

Cena:
26,90 zł
22,87 zł Zniżka 15%
Netto
Ilość:
Oczekiwanie na dostawę

Tess, Żel do higieny intymnej CZERWONA KONICZYNA

Okres przekwitania stanowi duże dla Nas wyzwanie. Zmienia się Nasze ciało i jego potrzeby. W kwestii sfer intymnych często doznajemy suchości śluzówki i ogólnego dyskomfortu. Dobrze dobrany produkt może pomóc w poprawieniu tego stanu.

Żel do higieny intymnej z czerwoną koniczyną został opracowany z myślą o kobietach dojrzałych. Utrzymuje fizjologiczne pH miejsc intymnych chroniąc tym samym przed utratą naturalnej funkcji barierowej skóry i śluzówki. 

Składniki aktywne:

Czerwona koniczyna (Trifolium pratense) - zarówno jej ziele jak i kwiat były od wieków stosowane w medycynie ludowej na rożne dolegliwości. Zawiera glikozydy i izoflawonoidy (fito estrogeny, najbardziej zbliżone budową do kobiecych estrogenów), dlatego polecana jest kobietom dojrzałym w okresie menopauzy. Czerwona koniczyna to częsty składnik suplementów diety. W kosmetykach ceniona jest również ze względu na działanie antyoksydacyjnie, pielęgnacyjne i łagodzące. 


Informacje dodatkowe

Żele Tess zostały przebadane m.in. w Klinice Ginekologiczno-Położniczej CMKP w Warszwie pod kierunkiem Prof. D. Pisarek - Miedzińskiej oraz w Klinice Położnictwa i Ginekolgii AM w Warszawie pod kierunkiem Prof. Longina Marianowskiego.

Produkt wegański

Żel nie zawiera detergentów SLS, SLES, ftalanów, PEG oraz parabenów.


Skład (INCI):
 
Aqua, Lauramidopropyl Betaine, Propylene Glycol, Cocamidopropyl Betaine, Tryfolium Pratense Leaf Extract, Olive Oil Polyglyceryl-4 Esters, Hydroxyethylcellulose, Parfum, Disodium EDTA, Citric Acid.


Konfekcja

270ml


Producent

IEA25, Polska

Autorem lub współautorem wszystkich informacji zawartych w treściach zamieszczonych w postaci opisów na stronie internetowej sklepu internetowego EKO DROGERIA działającego pod adresem elektronicznym http://ecodrogeria.com.pl/ jest COSMECEUTICUM Sp. z o. o. Wszystkie opisy, treści, zdjęcia, elementy graficzne oraz pozostałe materiały multimedialne stanowią własność intelektualną Spółki i w tej formie podlegają w pełni ochronie praw autorskich. Udostępnianie, rozpowszechnianie, dalsze przekazywanie, powielanie w części lub w całości (również w celach komercyjnych) opisów oraz zdjęć znajdujących się na platformie sklepu internetowego lub innego rodzaju wykorzystanie w/w materiałów przez osobę lub podmiot nie upoważniony pisemnie przez zarząd COSMECEUTICUM Sp. z o. o. jest niedozwolone i stanowi naruszenie praw autorskich.

Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170