Newsletter

Zapisz się i odbierz 10% rabatu na zakupy Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Tess, Żel do higieny intymnej NAGIETEK 270 ml

Cena:
26,90 zł
Netto
Ilość:

Tess, Żel do higieny intymnej NAGIETEK

Żel do higieny intymnej z nagietkiem dedykujemy kobietom młodym, aktywnym, poszukującym delikatnego produktu o działaniu pielęgnująco-łagodzącym, który przywróci optymalny stan śluzówki i skóry.

Żel do higieny Intymnej Tess Nagietek:

  •  Pielęgnuje i nawilża,
  •  Utrzymuje fizjologiczne pH,
  •  Łagodzi i działa osłonowo.

Ekstrakt z nagietka jest wyjątkowo delikatny, a oliwa z oliwek w postaci estrów zapewnia właściwe nawilżenie.

Składniki aktywne:

Nagietek lekarski (Calendula officinalis) – nazywany kwiatem słońca, o czym przypomina jego głęboki, pomarańczowy kolor. Od wieków przypisywano mu lecznicze właściwości – najstarsze receptury sięgają XII wieku. Ekstrakt z nagietka wykazuje działanie antybakteryjne i gojące. Jest przy tym tak delikatny, że idealnie nadaje się do pielęgnacji skóry dzieci.


Informacje dodatkowe

Żele Tess zostały przebadane m.in. w Klinice Ginekologiczno-Położniczej CMKP w Warszwie pod kierunkiem Prof. D. Pisarek - Miedzińskiej oraz w Klinice Położnictwa i Ginekolgii AM w Warszawie pod kierunkiem Prof. Longina Marianowskiego.

Produkt wegański

Żel nie zawiera detergentów SLS, SLES, ftalanów, PEG oraz parabenów.


Skład (INCI): 
Aqua, Lauramidopropyl Betaine, Propylene Glycol, Cocamidopropyl Betaine, Calendula Officinalis Extract, Olive Oil Polyglyceryl-4 Esters, Hydroxyethylcellulose, Parfum, Disodium EDTA, Citric Acid.


Konfekcja

270ml


Producent

IEA25, Polska

Autorem lub współautorem wszystkich informacji zawartych w treściach zamieszczonych w postaci opisów na stronie internetowej sklepu internetowego EKO DROGERIA działającego pod adresem elektronicznym http://ecodrogeria.com.pl/ jest COSMECEUTICUM Sp. z o. o. Wszystkie opisy, treści, zdjęcia, elementy graficzne oraz pozostałe materiały multimedialne stanowią własność intelektualną Spółki i w tej formie podlegają w pełni ochronie praw autorskich. Udostępnianie, rozpowszechnianie, dalsze przekazywanie, powielanie w części lub w całości (również w celach komercyjnych) opisów oraz zdjęć znajdujących się na platformie sklepu internetowego lub innego rodzaju wykorzystanie w/w materiałów przez osobę lub podmiot nie upoważniony pisemnie przez zarząd COSMECEUTICUM Sp. z o. o. jest niedozwolone i stanowi naruszenie praw autorskich.

Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170