Newsletter

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  • Obniżka

ORGANIC LIFE Balsam myjący do higieny intymnej z wyciągiem z prawoślazu lekarskiego 250g

Cena:
17,00 zł
11,90 zł Zniżka 30%
Netto
Ilość:
Oczekiwanie na dostawę

Balsam do higieny intymnej ORGANIC LIFE – siła prawoślazu lekarskiego

Szukasz delikatnego balsamu myjącego do higieny intymnej, który nie będzie podrażniał? Poznaj balsam z wyciągiem z prawoślazu lekarskiego ORGANIC LIFE. Produkt ten dzięki naturalnym składnikom doskonale nadaje się do mycia i pielęgnacji okolic intymnych.  Jeżeli więc borykasz się z wrażliwą skórą i podrażnieniami, ten balsam jest dla Ciebie.

Działanie produktu

Balsam myjący ORGANIC LIFE jest stworzony do higieny oraz pielęgnacji stref intymnych. Zadaniem balsamu jest nawilżenie oraz odświeżenie, a także wywołanie poczucia komfortu nawet dla posiadaczy najbardziej wrażliwej skóry. Kwas mlekowy, który jest obecny w składzie dba o utrzymanie odpowiedniego poziomu pH okolic intymnych.

Prawoślaz lekarski - cechy

Głównym składnikiem tego balsamu myjącego do higieny intymnej jest prawoślaz lekarski. Ze względu na swoje właściwości powlekające, łagodzące i osłaniające, roślina ta często stosowana jest przy produkcji leków. Te same cechy świetnie wpływają na jakoś kosmetyku, wykonanego na bazie wyciągu z korzenia prawoślazu. Balsam ORGANIC LIFE daje poczucie regeneracji skóry okolic intymnych oraz łagodzi podrażnienia.

Nasze balsamy myjące do higieny intymnej zawierają bogactwo wyłącznie roślinnych składników, pozyskanych odpowiedzialnie,
wytwarzane są bez szkody dla zwierząt i środowiska naturalnego.

Produkt odpowiedni dla wegetarian i wegan.


Sposób użycia

Nanieś odpowiednią ilość balsamu na okolice intymne, delikatnie rozprowadź i dokładnie spłucz. Stosuj rano
i wieczorem.


Skład (INCI): 
Aqua, Sodium cocoyl isethionate, Coco betaine, Coco glucoside, Glycerin, Althaea officinalis root extract, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Parfum, Sodium Chloride, Lactic Acid..


Konfekcja

250g


Producent

Organic Life, Polska

Komentarze

Napisz swoją opinię

ORGANIC LIFE Balsam myjący do higieny intymnej z wyciągiem z prawoślazu lekarskiego 250g

Napisz swoją opinię

Autorem lub współautorem wszystkich informacji zawartych w treściach zamieszczonych w postaci opisów na stronie internetowej sklepu internetowego EKO DROGERIA działającego pod adresem elektronicznym http://ecodrogeria.com.pl/ jest COSMECEUTICUM Sp. z o. o. Wszystkie opisy, treści, zdjęcia, elementy graficzne oraz pozostałe materiały multimedialne stanowią własność intelektualną Spółki i w tej formie podlegają w pełni ochronie praw autorskich. Udostępnianie, rozpowszechnianie, dalsze przekazywanie, powielanie w części lub w całości (również w celach komercyjnych) opisów oraz zdjęć znajdujących się na platformie sklepu internetowego lub innego rodzaju wykorzystanie w/w materiałów przez osobę lub podmiot nie upoważniony pisemnie przez zarząd COSMECEUTICUM Sp. z o. o. jest niedozwolone i stanowi naruszenie praw autorskich.

Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170