Newsletter

Zapisz się i odbierz 10% rabatu na zakupy Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Masmi Natural Cotton, Ultracienkie Bawełniane Podpaski ze Skrzydełkami 10szt.

Masmi Natural Cotton Soft, Ultracienkie Bawełniane Podpaski ze Skrzydełkami na Dzień 10szt.

Cena:
15,00 zł
Netto
Ilość:
Ostatnie sztuki w magazynie

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 15 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 15 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,35 zł .


Masmi Natural Cotton,

Ultracienkie Bawełniane Podpaski ze Skrzydełkami na Dzień

Organiczna Bawełna

 

 

 

Ultracienkie Bawełniane Podpaski ze Skrzydełkami na Dzień – komfort i delikatność

Jeżeli szukasz cienkich podpasek, powinnaś zainteresować się Masmi Natural Cotton Soft. Te środki higieny intymnej wyprodukowane zostały z bawełny organicznej, która jest najzdrowsza dla skóry i nie wywołuje żadnych podrażnień czy alergii.

Skuteczne wykorzystanie

Te ultracienke podpaski paradoksalnie wykazują wysoką chłonność. Dzieje się tak dzięki temu, że stworzone zostały z najwyższej jakości bawełny organicznej. Ten typ bawełny uprawiany jest bez użycia sztucznych środków ochrony roślin, dlatego zmniejsza ryzyko występowania podrażnień czy alergii. Osoby z wrażliwą skórą nie powinny obawiać się korzystania z tego produktu, ponieważ bawełna organiczna zapewnia dobry przepływ powietrza, dzięki czemu skóra może oddychać i pozostawać w dobrej kondycji.

Zdrowie i bezpieczeństwo

Podpaski Masmi Natural Cotton Soft na dzień nie są bielone chlorem, a wodą utlenioną. Dzięki temu nie dochodzi do wytwarzania się w podpaskach toksycznych i rakotwórczych substancji. W trosce o własne zdrowie, warto zmienić klasyczne podpaski na te naturalne, produkowane z bawełny organicznej.

 

Informacje dodatkowe

Produkt nie zawiera perfum, superabsorbentów w postaci proszków i pudrów, pulpy celulozowej, wiskozy / Rayon, celulozy, plastiku, chloru, dioksyn

Produkt odpowiedni dla Wegan

 

Zastosowanie

Do higieny intymnej

 

Sposób Użycia

Oderwać tylne zabezpieczenie wkładki i przykleić ją do bielizny

 

Konfekcja

10szt.

 

Producent

Masmi Natural Cotton, Hiszpania

Komentarze

Napisz swoją opinię

Masmi Natural Cotton Soft, Ultracienkie Bawełniane Podpaski ze Skrzydełkami na Dzień 10szt.

Napisz swoją opinię

Autorem lub współautorem wszystkich informacji zawartych w treściach zamieszczonych w postaci opisów na stronie internetowej sklepu internetowego EKO DROGERIA działającego pod adresem elektronicznym http://ecodrogeria.com.pl/ jest COSMECEUTICUM Sp. z o. o. Wszystkie opisy, treści, zdjęcia, elementy graficzne oraz pozostałe materiały multimedialne stanowią własność intelektualną Spółki i w tej formie podlegają w pełni ochronie praw autorskich. Udostępnianie, rozpowszechnianie, dalsze przekazywanie, powielanie w części lub w całości (również w celach komercyjnych) opisów oraz zdjęć znajdujących się na platformie sklepu internetowego lub innego rodzaju wykorzystanie w/w materiałów przez osobę lub podmiot nie upoważniony pisemnie przez zarząd COSMECEUTICUM Sp. z o. o. jest niedozwolone i stanowi naruszenie praw autorskich.

Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170