Newsletter

Zapisz się i odbierz 10% rabatu na zakupy Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Masmi Natural Cotton, Ultracienkie Bawełniane Podpaski ze Skrzydełkami na Noc 10szt.

Masmi Natural Cotton Soft, Ultracienkie Bawełniane Podpaski ze Skrzydełkami na Noc 10szt.

Cena:
16,00 zł
Netto
Ilość:
Ostatnie sztuki w magazynie

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 16 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 16 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,44 zł .


Masmi Natural Cotton,

Ultracienkie Bawełniane Podpaski ze Skrzydełkami na Noc

 Organiczna Bawełna

 

 

 

Ultra cienkie bawełniane podpaski na dzień ze skrzydełkami. Wykonane z certyfikowanej bawełny organicznej, hypoalergiczne dla zmniejszenia ryzyka podrażnień i alergii. Jedwabista zewnętrzna powłoka ze specjalnym przeplotem zapobiegającym przyklejaniu sie do skóry włókien bawełny. Podpaski pozwalają skórze oddychać, zapewniają komfort i są zalecane dla kobiet ze skórą wrażliwą i skłonną do podrażnień

Specjalna konstrukcja na noc z podtrzymującą taśmą klejącą na zewnętrznej stronie podpaski

Ze skrzydełkami, ultra cienkie, wysoce chłonne

Zapewniają długotrwałą i komfortową ochronę w ciągu dnia

Hypoalergiczne dla zmniejszenia ryzyka podrażnień i alergii

100% ulegające biodegradacji

Bielone wodą utlenioną, a nie chlorem (dzięki temu nie dochodzi do wytwarzania się w podpaskach toksycznych, rakotwórczych dioksyn)

Położne i ginekolodzy zalecają stosowanie naturalnych produktów bawełnianych dlahigieny intymnej

Pakowane indywidualnie  - co ułatwia przenoszenie i aplikacje

 

Informacje dodatkowe

Produkt nie zawiera perfum, superabsorbentów w postaci proszków i pudrów, pulpy celulozowej, wiskozy / Rayon, celulozy, plastiku, chloru, dioksyn

Produkt odpowiedni dla Wegan

 

Zastosowanie

Do higieny intymnej

 

Sposób Użycia

Oderwać tylne zabezpieczenie wkładki i przykleić ją do bielizny

 

Konfekcja

10szt.

 

Producent

Masmi Natural Cotton, Hiszpania

Komentarze

Napisz swoją opinię

Masmi Natural Cotton Soft, Ultracienkie Bawełniane Podpaski ze Skrzydełkami na Noc 10szt.

Napisz swoją opinię

Autorem lub współautorem wszystkich informacji zawartych w treściach zamieszczonych w postaci opisów na stronie internetowej sklepu internetowego EKO DROGERIA działającego pod adresem elektronicznym http://ecodrogeria.com.pl/ jest COSMECEUTICUM Sp. z o. o. Wszystkie opisy, treści, zdjęcia, elementy graficzne oraz pozostałe materiały multimedialne stanowią własność intelektualną Spółki i w tej formie podlegają w pełni ochronie praw autorskich. Udostępnianie, rozpowszechnianie, dalsze przekazywanie, powielanie w części lub w całości (również w celach komercyjnych) opisów oraz zdjęć znajdujących się na platformie sklepu internetowego lub innego rodzaju wykorzystanie w/w materiałów przez osobę lub podmiot nie upoważniony pisemnie przez zarząd COSMECEUTICUM Sp. z o. o. jest niedozwolone i stanowi naruszenie praw autorskich.

Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170