Newsletter

Zapisz się i odbierz 10% rabatu na zakupy Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

BIO & SIMPLY BALSAM DO UST NAWILŻAJĄCO - REGENERUJĄCY 10ml

Cena:
11,00 zł
Netto
Ilość:
Oczekiwanie na dostawę

Balsam doskonale nawilża i koi spierzchnięte usta. Olejek rycynowy zapewnia natychmiastową pomoc popękanym ustom i jednocześnie sukcesywnie je wzmacnia. Witaminy i związki organiczne zawarte w specjalnie dobranych proporcjach olejów i maseł bio regenerują skórę ust. Słodki zapach kwiatów pomarańczy zwiększa przyjemność stosowania.

W pełni nawilżone i zdrowe usta przez cały rok.


INGREDIENTS
(INCI): RicinusCommunis Seed Oil, SimmondsiaChinensis Seed Oil, Theobroma Cacao Seed Butter, Beeswax, Citrus AurantiumDulcis Flower Oil, Tocopherol (and) Helianthus Annuus Seed Oil, Citral*, Citronellol*, Limonene*, Linalool*


SKŁADNIKI
: Olej Rycynowy, Olej Jojoba Złoty, Masło Kakaowe BIO, Wosk Pszczeli, Witamina E (i) Olej Słonecznikowy, Olejek Eteryczny z Kwiatów Pomarańczy, Citral*, Citronellol*, Limonene*, Linalool*

*składnik naturalnego olejku eterycznego.


Konfekcja

10ml


Producent

Bio&Simply, Polska

Autorem lub współautorem wszystkich informacji zawartych w treściach zamieszczonych w postaci opisów na stronie internetowej sklepu internetowego EKO DROGERIA działającego pod adresem elektronicznym http://ecodrogeria.com.pl/ jest COSMECEUTICUM Sp. z o. o. Wszystkie opisy, treści, zdjęcia, elementy graficzne oraz pozostałe materiały multimedialne stanowią własność intelektualną Spółki i w tej formie podlegają w pełni ochronie praw autorskich. Udostępnianie, rozpowszechnianie, dalsze przekazywanie, powielanie w części lub w całości (również w celach komercyjnych) opisów oraz zdjęć znajdujących się na platformie sklepu internetowego lub innego rodzaju wykorzystanie w/w materiałów przez osobę lub podmiot nie upoważniony pisemnie przez zarząd COSMECEUTICUM Sp. z o. o. jest niedozwolone i stanowi naruszenie praw autorskich.

Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170