Newsletter

Zapisz się i odbierz 10% rabatu na zakupy Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  • Obniżka

BIOETIQ, Serum żelowe z potrójnym kwasem hialuronowym i mikrokapsułkami z olejem z opuncji figowej 30ml

Cena:
44,00 zł
30,80 zł Zniżka 30%
Netto
Ilość:
Ostatnie sztuki w magazynie

Najlepiej zużyć przed końcem: 08.2020

Serum żelowe Bioetiq – sera do twarzy w ofercie Eko Drogeria Cosmeceuticum

Naturalne serum do twarzy marki Bioetiq to kosmetyk, który odmieni Twoją pielęgnację. Serum żelowe z potrójnym kwasem hialuronowym i mikrokapsułkami z olejem opuncji figowej sprawi, że Twoja cera będzie głęboko nawilżona i zregenerowana. Wyjątkowy olej z opuncji figowej odpowiada za regenerację, odżywienie i wygładzenie. Działa przeciwstarzeniowo, a w połączeniu z kwasem hialuronowym zapewnia wysoki poziom nawilżenia.

Serum żelowe Bioetiq – sera do twarzy w Eko Drogeria Cosmeceuticum

Serum żelowe z potrójnym kwasem hialuronowym marki Bioetiq jest naturalnym kosmetykiem do twarzy, który odmieni pielęgnację Twojej cery. Doskonale uzupełni krem do twarzy, a także regularnie wykonywane zabiegi złuszczające i maseczki. Zawartość witaminy E i fitosteroli w oleju z opuncji figowej współgra z kwasem hialuronowym.

Zadbaj o cerę z serum żelowym Bioetiq – oferta Eko Drogeria Cosmeceuticum

Kompleks trzech różnych typów kwasów hialuronowych, które uzupełniają się wzajemnie, wykazuje najkorzystniejsze działanie ze znanych nam i dostępnych form tego kwasu. Na kompleks składają się:

  • kwas małocząsteczkowy – działa dogłębnie nawilżająco
  • kwas wielkocząsteczkowy – zapobiegający uciekaniu wody ze skóry
  • kwas ultraniskocząsteczkowy – zwiększający poziom nawilżenia

Skład (INCI):  Aqua, Propanediol, Opuntia ficus indica (Prickly Pear) Seed Oil, Sodium Hyaluronate, Oligo Hyaluronic Acid, Acacia Senegal Gum, Tagetes Erecta Flower Extract, Chitosan, Xanthan gum, Carbomer, Mica (and) iron oxides (and ) titanium dioxide, Ethylhexylglycerin, Potassium sorbate, Phenoxyethanol, Sodium Hydroxide.

Autorem lub współautorem wszystkich informacji zawartych w treściach zamieszczonych w postaci opisów na stronie internetowej sklepu internetowego EKO DROGERIA działającego pod adresem elektronicznym http://ecodrogeria.com.pl/ jest COSMECEUTICUM Sp. z o. o. Wszystkie opisy, treści, zdjęcia, elementy graficzne oraz pozostałe materiały multimedialne stanowią własność intelektualną Spółki i w tej formie podlegają w pełni ochronie praw autorskich. Udostępnianie, rozpowszechnianie, dalsze przekazywanie, powielanie w części lub w całości (również w celach komercyjnych) opisów oraz zdjęć znajdujących się na platformie sklepu internetowego lub innego rodzaju wykorzystanie w/w materiałów przez osobę lub podmiot nie upoważniony pisemnie przez zarząd COSMECEUTICUM Sp. z o. o. jest niedozwolone i stanowi naruszenie praw autorskich.

Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170