Newsletter

Zapisz się i odbierz 10% rabatu na zakupy<br /><br /><span class="nl_rodo">Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.</span>

  • Obniżka

Margarita ECO, Mgiełka do twarzy z lnem 150ml

Cena:
21,00 zł
16,80 zł Zniżka 20%
Netto
Ilość:
Ostatnie sztuki w magazynie

Produkt z ekstraktem lnianym o subtelnym zapachu róży nawilża i odświeża skórę twarzy, szyi i dekoltu. Produkt utrzymuje naturalną równowagę skóry, skutecznie działa i zimą, i latem, gdy skóra narażona jest na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych, jak zmiany temperatur.

SPOSÓB UŻYCIA
 Zaleca się kilka aplikacji nawilżającej mgiełki w ciągu dnia. Może być używana bezpośrednio na makijaż. Unikać kontaktu z oczami. Testowana dermatologicznie.

Skład (INCI): Aqua*, Rosa Damascena Flower Water*, Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Extract*, Glycerin*, Sodium Benzoate, Methylisothiazolinone.

* - 99% ECOCERT składnik pochodzenia naturalnego

Konfekcja
150ml

Producent
BIOK, Litwa

Autorem lub współautorem wszystkich informacji zawartych w treściach zamieszczonych w postaci opisów na stronie internetowej sklepu internetowego EKO DROGERIA działającego pod adresem elektronicznym http://ecodrogeria.com.pl/ jest COSMECEUTICUM Sp. z o. o. Wszystkie opisy, treści, zdjęcia, elementy graficzne oraz pozostałe materiały multimedialne stanowią własność intelektualną Spółki i w tej formie podlegają w pełni ochronie praw autorskich. Udostępnianie, rozpowszechnianie, dalsze przekazywanie, powielanie w części lub w całości (również w celach komercyjnych) opisów oraz zdjęć znajdujących się na platformie sklepu internetowego lub innego rodzaju wykorzystanie w/w materiałów przez osobę lub podmiot nie upoważniony pisemnie przez zarząd COSMECEUTICUM Sp. z o. o. jest niedozwolone i stanowi naruszenie praw autorskich.

Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170