Newsletter

Zapisz się i odbierz 10% rabatu na zakupy Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Masmi Natural Cotton, Wkładki Higieniczne do Stringów Organiczna Bawełna 30szt.

Masmi Natural Cotton, Wkładki Higieniczne do Stringów Organiczna Bawełna 30szt.

Cena:
16,00 zł
Netto
Ilość:

Masmi Natural Cotton,

Wkładki Higieniczne do Stringów

Organiczna Bawełna

 

 

 

Produkt  w całości wykonany z  100% certyfikowanej bawełny organicznej (włącznie z wkładem pochłaniającym). Jedwabista zewnętrzna powłoka ze specjalnym przeplotem zapobiegającym przyklejaniu się do skóry włókien bawełny. Doskonała wentylacja skóry dzięki zastosowaniu w całym produkcie 100% certyfikowanej bawełny organicznej. Wkładki pozwalają skórze oddychać, zapewniają komfort i są zalecane dla kobiet ze skórą wrażliwą i skłonną do podrażnień

 

Ultra cienke, anatomiczny kształt dopasowany do stringów, wysoce chłonne

Hypoalergiczne dla zmniejszenia ryzyka podrażnień i alergii

Zapewniają długotrwałą i komfortową ochronę

W 100% ulegające biodegradacji

 

Informacje dodatkowe

Produkt nie zawiera perfum, superabsorbentów w postaci proszków i pudrów, pulpy celulozowej, wiskozy / Rayon, celulozy, plastiku, chloru, dioksyn

 

Produkty Masmi posiadają certyfikat ICEA (Environmental and Ethical Certification Institute) Nr 2010-009 and GOTS (Global Organic Standard)

Produkt odpowiedni dla Wegan

 

Zastosowanie

Do higieny intymnej

 

Sposób Użycia

Oderwać tylne zabezpieczenie wkładki i przykleić ją do bielizny

Konfekcja

30szt.

 

Producent

Masmi Natural Cotton, Hiszpania

Autorem lub współautorem wszystkich informacji zawartych w treściach zamieszczonych w postaci opisów na stronie internetowej sklepu internetowego EKO DROGERIA działającego pod adresem elektronicznym http://ecodrogeria.com.pl/ jest COSMECEUTICUM Sp. z o. o. Wszystkie opisy, treści, zdjęcia, elementy graficzne oraz pozostałe materiały multimedialne stanowią własność intelektualną Spółki i w tej formie podlegają w pełni ochronie praw autorskich. Udostępnianie, rozpowszechnianie, dalsze przekazywanie, powielanie w części lub w całości (również w celach komercyjnych) opisów oraz zdjęć znajdujących się na platformie sklepu internetowego lub innego rodzaju wykorzystanie w/w materiałów przez osobę lub podmiot nie upoważniony pisemnie przez zarząd COSMECEUTICUM Sp. z o. o. jest niedozwolone i stanowi naruszenie praw autorskich.

Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170