Newsletter

Zapisz się i odbierz 10% rabatu na zakupy Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Masmi Natural Cotton, Wkładki Higieniczne o Anatomicznym Kształcie Organiczna Bawełna 30szt.

Masmi Natural Cotton, Wkładki Higieniczne o Anatomicznym Kształcie Organiczna Bawełna 30szt.

Cena:
16,00 zł
Netto
Ilość:

Masmi Natural Cotton,

Wkładki Higieniczne o Anatomicznym Kształcie

Organiczna Bawełna

 

 

 

Wkładki z bawełny organicznej – najlepszy wybór w higienie intymnej

Dbanie o higienę intymną wymaga od nas przemyślanych wyborów w zakresie środków higienicznych. Decydując się na wkładki Masmi Natural Cotton, możemy mieć pewność, że sięgamy po najbezpieczniejszy dla naszego zdrowia produkt.

Co zapewniają wkładki?

Korzystanie z wkładek Masmi Natural Cotton, o anatomicznym kształcie gwarantuje długotrwałą i w pełni komfortową ochronę. Produkt ten mimo tego, że jest ultra cienki, wykazuje się dużą chłonnością. Ponadto hypoalergiczność wkładek wpływa na zmniejszenie ryzyka pojawienia się podrażnień czy alergii. Te środki ochrony intymnej całkowicie ulegają biodegradacji, dlatego są też idealnym wyborem dla wszystkich osób, które dbają o środowisko.

Dlaczego organiczna bawełna?

Wkładki Masmi Natural Cotton są stworzone w całości z certyfikowanej bawełny organicznej. Przy uprawie tego typu bawełny nie wykorzystuje się sztucznych środków ochrony roślin, dzięki czemu jest ona znacznie bezpieczniejsza dla zdrowia. Jakość bawełny organicznej jest znacznie wyższa od tej klasycznej, dlatego wkładki zapewniają pełną wentylację i komfort użytkowania.

 

Ultra cienkie, anatomiczny kształt ,wysoce chłonne

Hypoalergiczne dla zmniejszenia ryzyka podrażnień i alergii

Zapewniają długotrwałą i komfortową ochronę

W 100% ulegające biodegradacji

 

Informacje dodatkowe

Produkt nie zawiera perfum, superabsorbentów w postaci proszków i pudrów, pulpy celulozowej, wiskozy / Rayon, celulozy, plastiku, chloru, dioksyn

 

Produkty Masmi posiadają certyfikat ICEA (Environmental and Ethical Certification Institute) Nr 2010-009 and GOTS (Global Organic Standard)

Produkt odpowiedni dla Wegan

 

Zastosowanie

Do higieny intymnej

 

Sposób Użycia

Oderwać tylne zabezpieczenie wkładki i przykleić ją do bielizny

 

Konfekcja

30szt.

 

Producent

Masmi Natural Cotton, Hiszpania

Autorem lub współautorem wszystkich informacji zawartych w treściach zamieszczonych w postaci opisów na stronie internetowej sklepu internetowego EKO DROGERIA działającego pod adresem elektronicznym http://ecodrogeria.com.pl/ jest COSMECEUTICUM Sp. z o. o. Wszystkie opisy, treści, zdjęcia, elementy graficzne oraz pozostałe materiały multimedialne stanowią własność intelektualną Spółki i w tej formie podlegają w pełni ochronie praw autorskich. Udostępnianie, rozpowszechnianie, dalsze przekazywanie, powielanie w części lub w całości (również w celach komercyjnych) opisów oraz zdjęć znajdujących się na platformie sklepu internetowego lub innego rodzaju wykorzystanie w/w materiałów przez osobę lub podmiot nie upoważniony pisemnie przez zarząd COSMECEUTICUM Sp. z o. o. jest niedozwolone i stanowi naruszenie praw autorskich.

Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170