Newsletter

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

POLNY WARKOCZ

Polny warkocz – kosmetyki naturalne

Ekologiczne kosmetyki wykonane są z naturalnych surowców, dzięki czemu mamy pewność, że korzystamy z najlepszych składników. Ziemie krajów słowiańskich obfitują w zioła i inne rośliny, które mają wiele dobroczynnych właściwości. Proponujemy wybór słowiańskich kosmetyków Polny Warkocz.

Słowiańskie kosmetyki – Polny Warkocz

Polny Warkocz to linia kosmetyków inspirowanych kulturą i dziedzictwem Słowian. Nasi przodkowie mieli rozległą wiedzę na temat wykorzystania ziół i roślin, które były im dostępne. Proste receptury kosmetyków Polny Warkocz są oparte na słowiańskiej tradycji, dzięki czemu możesz mieć pewność, że w swojej pielęgnacji wykorzystujesz produkty z lokalnych składników. Proponujemy kosmetyki o naturalnych składach dla różnych rodzajów cery.

Ekologiczne produkty Polny Warkocz

Radosne święta ognia, wody, słońca i księżyca, a także urodzaju i płodności tworzyły pełen miłości i harmonii z naturą festiwal życia Słowian. Takie właśnie są produkty w serii Polny Warkocz. W tej linii kosmetyków znajdziesz koncentrat oczyszczający, esencję kojącą czy mazidło odżywczo-kojące. Proponujemy również zestawy prezentowe składające się z produktów Polny Warkocz. Dostępny jest także wybór kremów do cery tłustej, suchej czy naczynkowej. Wybierz słowiańskie kosmetyki Polny Warkocz!

POLNY WARKOCZ

Jest 35 produktów.

Pokazano 1-12 z 35 pozycji