Newsletter

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Twarz

Kremy i maski do twarzy

Dobór odpowiednich kosmetyków do cery twarzy jest bardzo istotną częścią naszej pielęgnacji. Dzięki wybraniu produktów dobrych dla naszej cery, możemy zapewnić jej właściwy poziom nawilżenia, ukojenia i elastyczności. Zapraszamy do wyboru kosmetyków do twarzy z oferty Eko Drogerii Cosmeceuticum.

Naturalna pielęgnacja – maski do twarzy

W ofercie Eko Drogerii Cosmeceuticum znajdziesz naturalne produkty, takie jak maski do twarzy. Właściwie dobrana maseczka może mieć różnorakie właściwości. Dostępne są maski nawilżające, które wspomogą cerę suchą lub przesuszoną. Maski o właściwościach przeciwtrądzikowych pomogą w redukcji nadmiernej ilości sebum i będą zapobiegać powstawaniu nowych wyprysków. Wybór maseczki do twarzy dla naszego rodzaju serum to istotny krok w dbaniu o cerę.

Ekologiczne maski do twarzy, mydła i balsamy

Proponujemy także bogaty wybór ekologicznych kremów lub balsamów do twarzy. Zostały wykonane z naturalnych składników, dzięki czemu zachowasz pewność, że są bezpieczne dla Twojej skóry. Możesz także zdecydować się na ekologiczne mydło, które pomoże w dokładnym oczyszczeniu skóry bez naruszania jej naturalnej ochrony lipidowej. Wybierz ekologiczne kosmetyki do twarzy z naszej oferty!

Twarz

Jest 37 produktów.

Pokazano 1-12 z 37 pozycji