Newsletter

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Kremy na Dzień

Kremy na dzień – Epona Cosmetics i inne marki

Krem na dzień to bardzo istotny element naszej codziennej pielęgnacji. Dzięki dobrym kremom na dzień cera utrzyma nawilżenie przez większość codziennych aktywności, a jednocześnie nie będzie się przetłuszczać. Ponieważ cera każdej i każdego z nas ma inne potrzeby, w Eko Drogerii Cosmeceuticum znajdziesz kosmetyki od producentów takich jak Benecos, Bioetiq, Bioturm, Lavera, Epona Cosmetics i wielu innych marek.

Maść ze srebrem koloidalnym

Cera o wysokim poziomie suchości to w dzisiejszych czasach popularny problem. Szybkie tempo życia sprawia, że czasem zapominamy o piciu odpowiednich ilości wody, a przebywanie w ogrzewanych i klimatyzowanych pomieszczeniach może dodatkowo wysuszać skórę. Dobrym rozwiązaniem dla cery suchej i przesuszonej jest stosowanie maści ze srebrem koloidalnym, która ma silne działanie nawilżające i kojące.

Maść ze srebrem i inne kremy na dzień

W ofercie Eko Drogerii Cosmeceuticum znajdziesz kremy na dzień dla różnych rodzajów cer. Nasz asortyment to wybór kremów natłuszczających, dla tych cer, które potrzebują zabezpieczenia przed utratą nawilżenia. Posiadamy także kremy na dzień do cery tłustej i trądzikowej, pozwalające na zapobieganie powstawaniu wyprysków i nadmiernemu przetłuszczaniu. Wybierz krem na dzień z oferty Eko Drogerii Cosmeceuticum!

Kremy na Dzień

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz