Newsletter

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

40% Oliwa Magnezowa - Deodoryzująca mgiełka do Ciała 100ml

40% Oliwa Magnezowa - Deodoryzująca mgiełka do Ciała 100ml

Cena:
13,00 zł
Netto

Mgiełka do ciała w postaci oliwki magnezowej. Naturalny i ekologiczny preparat o działaniu dezodoryzującym. Neutralizuje brzydki zapach potu, dzięki czemu staje się on bezwonny. 

Ilość:


40% Oliwa Magnezowa - Deodoryzująca mgiełka do Ciała

 

 

deodoryzująca mgiełka do ciała
źródło magnezu

 

Mgiełka do ciała w postaci oliwki magnezowej to w pełni naturalny i ekologiczny preparat o działaniu dezodoryzującym. W przeciwieństwie do klasycznych antyperspirantów nie blokuje wydzielania potu lecz neutralizuje jego przykry zapach na powierzchni skóry, dzięki czemu pot staje się bezwonny a stosowanie oliwki całkowicie bezpieczne dla naszego organizmu. Naturalnie występujący, np. w wodzie morskiej, chlorek magnezu stanowi cenne źródło magnezu, który jest łatwo przyswajalny przez skórę, dzięki czemu staje się ona bardziej elastyczna i jędrna. Oliwka magnezowa działa wspomagająco w pielęgnacji cery trądzikowej. Dzięki zastosowaniu przyjaznego środowisku opakowania z ciemnego szkła, wyposażonego dodatkowo w atomizer produkt jest bardzo wydajny oraz wygodny w użyciu.

 

PRODUKT PRZEBADANY DERMATOLOGICZNIE

Badanie dermatologiczne przeprowadzone pod nadzorem lekarza dermatologa, potwierdziło, że produkt nie wywołuje reakcji alergicznych oraz podrażnień

 

Właściwości
Oliwa magnezowa posiada właściwości deodoryzujące. Działa wspomagająco w pielęgnacji cery trądzikowej.

 

Zastosowanie
Stosować jako dezodorant w okolicy pach, na stopy oraz jako mgiełkę do ciała. Oliwę można również stosować do masażu ciała.

 

Informacje dodatkowe
Przed użyciem zaleca się wykonać test kontaktowy aplikując niewielką ilość produktu na wybraną partię skóry. Nie używać na podrażnioną skórę oraz bezpośrednio po depilacji.

 

Sposób użycia
Aplikować bezpośrednio na skórę, wmasować lub pozostawić do całkowitego wchłonięcia

 

Ingredients (INCI): Aqua, Magnesium Chloride

 

Konfekcja

100ml

Producent

Laboratorium Cosmeceuticum

Autorem lub współautorem wszystkich informacji zawartych w treściach zamieszczonych w postaci opisów na stronie internetowej sklepu internetowego EKO DROGERIA działającego pod adresem elektronicznym http://ecodrogeria.com.pl/ jest COSMECEUTICUM Sp. z o. o. Wszystkie opisy, treści, zdjęcia, elementy graficzne oraz pozostałe materiały multimedialne stanowią własność intelektualną Spółki i w tej formie podlegają w pełni ochronie praw autorskich. Udostępnianie, rozpowszechnianie, dalsze przekazywanie, powielanie w części lub w całości (również w celach komercyjnych) opisów oraz zdjęć znajdujących się na platformie sklepu internetowego lub innego rodzaju wykorzystanie w/w materiałów przez osobę lub podmiot nie upoważniony pisemnie przez zarząd COSMECEUTICUM Sp. z o. o. jest niedozwolone i stanowi naruszenie praw autorskich.

Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170