Newsletter

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Esencja z Ekstraktem Skrzypu Polnego Tonik Do Cery Naczynkowej Polny Warkocz 100ml

Cena:
20,00 zł
Netto

Ziołowy tonik do cery naczynkowej. Zawiera ekstrakt ze skrzypu polnego. Korzystnie wpływa na kondycję skóry. Polskie kosmetyki naturalne.

Ilość:

ESENCJA Z EKSTRAKTEM SKRZYPU POLNEGO TONIK DO CERY NACZYNKOWEJ - Polny Warkocz

DZIAŁANIE & ZASTOSOWANIE

Dzięki wysokiej koncentracji, bogatego w krzem i związki mineralne ekstraktu ze skrzypu polnego, esencja skutecznie uzupełnia pielęgnację cery naczynkowej. Krzemionka działa remineralizująco i regenerująco, wzmacnia i uszczelnia kruche ściany naczyń krwionośnych. Synergiczne właściwości substancji aktywnych obecnych w składnikach esencji korzystnie wpływają na kondycję skóry. Esencja zawiera konserwant przeznaczony do stosowania w kosmetykach naturalnych.

SPOSÓB UŻYCIA

Odpowiednią ilość płynu nanieść na wacik i oczyścić skórę twarzy.

Przed użyciem wykonać test kontaktowy aplikując niewielką ilość produktu na wybrane partie skóry

SKŁADNIKI:

  • Woda, Hydrolat z Liści Rozmarynu Lekarskiego,
  • Gliceryna Roślinna*,
  • Wyselekcjonowane Enzymy Roślinne,
  • Ekstrakt ze Skrzypu Polnego,
  • Hialuronian Sodu,
  • Enzym z Dyni,
  • Alkohol Benzylowy**,
  • Kwas Dehydrooctowy**

INGREDIENTS (INCI): Aqua,Rosmarinus Officinalis Leaf Water, Glycerin*,Saccharomyces Ferment Filtrate,Equisetum Arvense Leaf Extract,Sodium Hyaluronate,Lactobacillus/Pumpkin Fruit Ferment Filtrate,Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate,Benzyl Alcohol**,Dehydroacetic Acid** 

*składnik ekstraktu **układ konserwujący rekomendowany do stosowania w kosmetykach naturalnych

ILOŚĆ NOMINALNA

100ml

PRODUCENT

LABORATORIUM COSMECEUTICUM

Autorem lub współautorem wszystkich informacji zawartych w treściach zamieszczonych w postaci opisów na stronie internetowej sklepu internetowego EKO DROGERIA działającego pod adresem elektronicznym http://ecodrogeria.com.pl/ jest COSMECEUTICUM Sp. z o. o. Wszystkie opisy, treści, zdjęcia, elementy graficzne oraz pozostałe materiały multimedialne stanowią własność intelektualną Spółki i w tej formie podlegają w pełni ochronie praw autorskich. Udostępnianie, rozpowszechnianie, dalsze przekazywanie, powielanie w części lub w całości (również w celach komercyjnych) opisów oraz zdjęć znajdujących się na platformie sklepu internetowego lub innego rodzaju wykorzystanie w/w materiałów przez osobę lub podmiot nie upoważniony pisemnie przez zarząd COSMECEUTICUM Sp. z o. o. jest niedozwolone i stanowi naruszenie praw autorskich.

Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170