Newsletter

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych o produktach i usługach przez Cosmeceuticum sp. z o.o. adres: ul. Mazurska 18, 20 – 728 Lublin, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. w formie wiadomości e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Polny Warkocz Mgiełka Do Twarzy Nawilżająca Woda Różana I Traganek 50 ml

Cena:
15,00 zł
Netto
Ilość:

Wielofunkcyjna mgiełka do twarzy stworzona na bazie hydrolatu z róży damasceńskiej. Dzięki wysokiej zawartości substancji roślinnych i składników aktywnych wykazuje działanie nawilżające, odżywiające, tonizujące. Dodatek hialuronianu sodu i mocznika zatrzymuje wodę, dzięki czemu skóra jest jędrna i rozświetlona. Mgiełka doskonale sprawdza się w upalne dni, w podróży, po długotrwałym przebywaniu w klimatyzowanych pomieszczeniach. Idealna dla skóry suchej, także po opalaniu. Bezzapachowa.


SPOSÓB UŻYCIA

Mgiełka spełnia funkcję toniku; przygotowuje skórę do dalszej pielęgnacji, tonizuje i reguluje pH. Stosuj w upalne dni, w klimatyzowanych pomieszczeniach, za każdym razem, kiedy Twoja skóra potrzebuje nawodnienia.

Dla wzmocnienia efektu, przed użyciem można schłodzić w lodówce.

Przed użyciem wykonać test kontaktowy aplikując niewielką ilość produktu na wybrane partie skóry.


INGREDIENTS (INCI):
 Aqua, Rosa Damascena Flower Water, Gycerin*, Saccharomyces Ferment Filtrate, Urea, Astragalus Membranaceus Root Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Sodium Hyaluronate, Benzyl Alcohol**, Dehydroacetic acid**

SKŁADNIKI: Woda, Hydrolat z Kwiatów Róży Damasceńskiej, Gliceryna Roślinna*, Wyselekcjonowane Enzymy Roślinne,

Mocznik, Ekstrakt z Korzenia Traganka Błoniastego, Ekstrakt z Korzenia Tarczycy Bajkalskiej, Hialuronian Sodu, Alkohol Benzylowy / Kwas Dehydrooctowy**


* składnik ekstraktów roślinnych

** konserwant przeznaczony do stosowania w kosmetykach naturalnych


POJEMNOŚĆ

50 ml

Autorem lub współautorem wszystkich informacji zawartych w treściach zamieszczonych w postaci opisów na stronie internetowej sklepu internetowego EKO DROGERIA działającego pod adresem elektronicznym http://ecodrogeria.com.pl/ jest COSMECEUTICUM Sp. z o. o. Wszystkie opisy, treści, zdjęcia, elementy graficzne oraz pozostałe materiały multimedialne stanowią własność intelektualną Spółki i w tej formie podlegają w pełni ochronie praw autorskich. Udostępnianie, rozpowszechnianie, dalsze przekazywanie, powielanie w części lub w całości (również w celach komercyjnych) opisów oraz zdjęć znajdujących się na platformie sklepu internetowego lub innego rodzaju wykorzystanie w/w materiałów przez osobę lub podmiot nie upoważniony pisemnie przez zarząd COSMECEUTICUM Sp. z o. o. jest niedozwolone i stanowi naruszenie praw autorskich.

Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170